Jak usunąć stary tatuaż

Pozbycie się niechcianego tatuażu zależy od jego powierzchni, lokalizacji, odcienia i gęstości pigmentu, a także od rodzaju jego.

Poprzez lata usunięcie tatuażu, było nie lada kłopotem. Niekiedy robiono mnóstwo, bardzo poważnych zabiegów, które przynosiły umiarkowane efekty, a czasem kończyły się powstaniem blizn. Teraz kłopot ten coraz częściej rozwiązywany jest za przysługą innowacyjnego lasera, dzięki temu ryzyko wystąpienia jakichkolwiek rezultatów ubocznych jest małe. Kolejnym atutem jest wykonywanie zabiegów prawie bezboleśnie i maksymalnie ekspresowo. Czas rekonwalescencji pozabiegowej w tym wypadku skrócony jest do minimum.

Najskuteczniejszą techniką eliminowania tejże niepożądanej „ozdoby” ciała jest laseroterapia. Dzięki laserowi pikosekundowemu można również bezpiecznie i niezwykle mocno odmłodzić skórę, a także pozbyć się blizn potrądzikowych, rozstępów i kropek starczych. Pikosekundowa struga światła laserowego rozdziela drobinkę barwnika na mikroskopijnej wielkości elementy, które organizm ludzki jest w stanie sam usunąć. Po zabiegu nie powstają żadne rany czy inne zmiany wyglądu skóry.

Post Comment